Apress – Responsive Multi-Purpose Theme

Ayrıntılı bir şekilde okuyabileceğiniz tema özellikleri;

Başlık Oluşturucu: Apress Başlık yaratıcısı benzersiz ve sezgiseldir. Her türlü web sitesi tasarımı için en kolay sürükle ve bırak başlık oluşturucusudur. Başlık oluşturucu, sitenize benzersiz bir bükülme vermek ve kalabalığın üstünde durmak için site başlığınızı tasarlamanızı sağlar.Aşağıdaki başlıkları tasarlayabilirsiniz

Yatay Başlıklar
Dikey Başlıklar
Yatay Genişleyen Başlık
Dikey Genişleyen başlık

Başlığınızı gerçekten eşsiz bir başyapıt haline getirmek için kapsamlı kişiselleştirme seçeneklerine sahip birçok öğeye sahiptir.

Menü Tasarımı: Bu başlık oluşturucu hem yatay hem de dikey başlıklar için 17 farklı menü vurgulu tasarımı ile hazır hale gelir. Menü vurgusu renkler, gradyan ve özel CSS özellikleri için tamamen özelleştirilebilir. Menu hover stillerini hazır ayarlara getirdik, bu nedenle herhangi bir ayarı değiştirmenize gerek yok; her tasarım benzersiz ve tamamen duyarlı.

Yapışkan Başlık Stilleri: Seçilebilecek 3 farklı tipte yapışkan başlık tasarımı seçeneği vardır

Sabit
küçültmek
Kayıp düşmek

Yapışkan başlığı da devre dışı bırakabilirsiniz. Yapışkan Başlık, renk, yükseklik, şeffaflık vb. İçin tamamen özelleştirilebilir.

Gradient Desteği: APRESS Theme, güzel nefes kesici bir kombinasyonla kendi sitesini renklendirmek isteyenler için gradient desteği ile birlikte geliyor. WordPress varsayılan düğmelerinizi, yorum düğmesi, iletişim formu gönderme düğmeleri ve çeşitli varsayılan düğmeleri gibi Tema seçeneklerinde tek bir yerden de tasarlayabilirsiniz.
Mobil Başlık stilleri: Sitenizi mobil görünümde kontrol altına almanız için mobil başlığa göre 2 farklı tür vardır.


Menü Çubuğu ile
Menü çubuğu olmadan

Tercüme Değişimi: APRESS Theme tamamen çeviri ve WPML Eklentisi ve Loco çevirisi ile tamamen uyumludur.
Tek sayfa ve Çok sayfalı hazır: APRESS Theme ile hem bir sayfa oluşturabilir hem de sadece tek bir tıklamayla çoğaltabilirsiniz. Kaydırıcı konumunu, başlığın üstünde veya başlığın altında olacak şekilde de seçebilirsiniz.
Apress Gallery Insta Tasarımlar: Sitenizi önceden tasarlanmış düzenlerden oluşturabilmeniz için APRESS Gallery’de 250+ Insta tasarım mevcuttur. Bu sadece çabayı azaltır ve dakikalar içinde yeni siteler oluşturmak için gereken zamanı azaltır.

DOWNLOAD