Estore – Modern Clean E-Ticaret Teması

Estore, WooCommerce WordPress için modern ve temiz bir temadır. Bu tema mega menü, kaymak, sayfa oluşturucu, ürün hızlı görünümü, istek listesi, karşılaştırın, zoom gibi birçok harika özellik içerir. Moda mağaza için uygun. Ürününüzü atlıkarınca kaydırıcıları, sekmeler gibi güzel şekillerde gösterebilirsiniz. Marka logoları kaydırıcısı ile ürün markalarınızı ana sayfada gösterebilirsiniz. Müşterilerinizin referanslarını, mağazanızın en son haberlerini gösterin. Tema aynı zamanda hakkımızda, iletişim, hizmetlerimiz gibi önceden tanımlanmış sayfalar da içermektedir. Web sitenizi kısa sürede oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Mağaza ile ürün kategorilerini, ürünleri gösterebiliriz. Liste görünümü ve tablo görünümü arasında geçiş yapmak veya bir sayfadaki ürün sayısını, sütun sayısını değiştirmek kolaydır.

Sınırsız renk ve üstbilgi, altbilgi düzenleri. Sayfa oluşturucu eklentisiyle yeni üstbilginizi, altbilginizi ve ana sayfanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Sadece bazı öğeleri eklemek için tıklayın, sürükleyin, öğe sırasını değiştirmek için bırakın.

Web siteniz masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve telefon gibi neredeyse cihazlarda çalışacaktır.

 

DOWNLOAD