Makery v1.17 – Market Teması

Makery v1.17 – Marketplace WordPress Theme, herhangi bir markkeplace web sitesi için mükemmel bir temadır. Bu sadece bir tema değil, aynı zamanda sınırsız mağazalar, çoklu el arabaları, mağaza komisyonları ve daha fazlası gibi harika yerleşik özelliklere sahip bir uygulama.

Pastaneler

Makery, WooCommerce’e birden fazla mağaza işlevselliği ekler. Herhangi bir kullanıcı kolayca mağaza, ürün ekleyebilir, siparişleri tamamlayabilir, mağaza kazancını takip edebilir ve ön uç formlarını kullanarak çekebilir

Makery e, varsayılan WordPress profillerini genişletir. Kullanıcı profil alanlarını düzenleyebilir, fotoğraf yükleyebilir, mağaza ve ürün favorilerini ekleyebilir, diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir, WordPress arka ucunu görmeden ayarları düzenleyebilir.

Makery güçlü seçenekler paneline sahiptir. Yazı tiplerini, renkleri, arka planları, kaydırma ayarlarını tamamen değiştirebilir, sayfa düzenleri arasında geçiş yapabilir, kenar çubukları oluşturabilir, e-posta bildirimlerini düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tema Özellikleri

Duyarlı Düzen (Responsive uyumlu)
Tema Seçenekleri Paneli
MağazalarBirden çok araba
Mağaza Komisyonları
Mağaza Para Çekme
Mağaza editörü
Ürün editörü
Sipariş editörü
Sık Kullanılanlar Sayacı
Satış sayacı
İletişim Formu
Rapor Formu

Profiller

Profil editörü
Gizlilik ayarları
Mağaza Sık Kullanılanları
Ürün Sık Kullanılanları
İletişim Formu

Ana Sayfa Slider
Kısa Kod Düzenleyici
Email bildirimleri
Daha fazla özellik barındırmaktadır

DOWNLOAD