Urna – All-in-one WordPress Teması

Urna, Güçlü Tema Seçenekleri ile herhangi bir öğeyi birkaç dakika içinde yükleyen ve değiştiren esnek ve özelleştirilebilir WooCommerce Çok Mağaza WordPress Temasıdır. Urna premium temamızın en iyisidir, bu yüzden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Urna, müşterilerinizi kolayca istedikleri ürüne götürecek kullanışlı bir mobil menüyü sallar. Toplamda, üç yüz sayfalık bir sayfa alırsınız ve tek tıklamayla demo içerik içe aktarmadan yararlanabilirsiniz. Birden fazla içeriğin keyfini çıkarın ve bir e-Ticaret sayfasının kısa süre içinde hazır olmasını sağlayın. Satışlarınızı artıracak ve işinizi yeni bir dereceye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel bir sonuç oluşturabilirsiniz.

Urna çeşitli amaçlar için kullanılabilir, Moda, Mobilya, Elektronik, için özel olarak inşa edilmiş mağaza … Urna, işletmenizin Google Arama’da yüksek bir arama yapmasına yardımcı olan tüm SEO standartlarıyla tamamen uyumludur. Urna’nın her sayfası tamamen uyumludur, bu nedenle masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları gibi farklı ekran cihazlarından bağımsız olarak kolayca görüntülenebilir. Müşterilerinizin keyifli bir alışveriş deneyimine sahip olmasını sağlayan her şey.

Urna, size mükemmel bir seçim sunacak 24+ farklı demo ile birlikte gelen yüksek kaliteli ve akıllı tasarımdır. Çok fazla zaman harcamadan amacınız için en iyisini kolayca bulacaksınız.

 

DOWNLOAD