WoodMart – Responsive WooCommerce WordPress Tema indir

Özelleştirme isteklerinize en az yaygara ile yanıt vermek için her şey ayarlandı ve geliştirildi, böylece geride bıraktığınız şey, değişiklik isteklerinize kolayca ve hızlı bir şekilde uyarlanabilen son derece özelleştirilebilir bir web sitesidir.

Yazı tiplerinizi değiştirin, renk paletinizi marka yönergelerinizi karşılayacak şekilde güncelleyin, renk örneklerinizi birden çok ürün varyasyonu gösterecek şekilde güncelleyin – sezgisel WordPress kontrol panelinin aşinalıklarından erişilebilir.

Duyarlı tasarım
Elbette WoodMart, üzerinde görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyum sağlayan tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu, satılık öğeleri listeleme, bir katil dükkanı oluşturma ve teknik şeyleri geliştiricilere bırakma gibi en iyi parçayı devam ettirebileceğiniz anlamına gelir.

Web sitenizin, dizüstü bilgisayarlar, PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler – üzerinde herhangi bir ekstra çaba harcamadan aklınıza gelebilecek her tür cihazda akıcı bir şekilde görüntüleneceğini garanti ediyoruz ve bu akıllı web sitesi tema tasarımına dahil edilmiştir.

DOWNLOAD